Отборът на Спартак губи от Калиакра с 0:1 след първото полувреме

...

На полувремето: Спартак - Калиакра 0:1

Отборът на Спартак губи от Калиакра с 0:1 след първото полувреме на мача от VIII кръг в Трета лига - Североизточна група на стадион " Локомотив " във Варна.

Гостите откриха резултата в 38-ата минута след детинска неточност на завърналия се на вратата на варненци след 5 месеца Мирослов Марков. Той потегли да лъже противник, само че ритна топката в крайници му и след рикошета тя влезе в празната врата - 0:1.

Преди това Валентин Веселинов от " Спартак " изтърва да се разпише на два пъти от чисти позиции. Още във 2-рата минута халфът би в навън, а по-късно след негов шут кълбото се отби от защитник.

Съставът на Спартак: Мирослав Марков, Александър Йовчев, Милен Николов, Иван Великов, Стефан Иванов, Тодор Маринчев, Васко Боев, Валентин Веселинов, Даниел Димитров, Ивайло Русев, Илиян Неделчев.

Източник: petel.bg